Duvar Örtüleri

Home&Bath olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sizler için en iyi olanı düşünüp sunmaya çalışıyoruz. Sıradanlığın ötesinde “farklı tasarımlar ile kendinizi yansıtın” mottosuyla hareket ediyoruz. Postmodern bir bakış açısıyla tasarladığımız duvar örtüleri, nevresim takımları, çantalar ve kırlentlerle yaşamınıza farklı bir boyut katarak renklendirmeye çalışıyoruz.

Online ev tekstilinde Türkiye ve dünya çapında hizmetlerimizi bütün hızımızla sürdürürken, diğer yandan hayatınızı kolaylaştıracak bazı püf noktalarını da paylaşmak istiyoruz.

 

Eviniz ve siz bizim için değerlisiniz. Evinizin herhangi bir köşesini değiştirebilmek için bir hayli vakit harcadığınız zamanlar olmuştur. Hiç sorun değil. Bizler postmodern tasarımlarımızla evlerinizi süslemekten geri durmuyoruz. Bu yazımızla sizlere yardımcı da olmaya çalışacağız. Unutmayın; duvar örtüleriyle huzurlu, agresif, sakin, hayalperest ve anlam arayışındaki mekânlarınıza anlam katabilir, yaşam felsefenizi duvarınıza yansıtabilirsiniz.

Nedir bu “Duvar Örtüsü?”

Aslında bir kumaş parçası, değil mi? Ama öyle değil. İnanın bir kumaştan öte her şeydir. Duvar örtüsü, resim veya desenlerle bezenmiş belli boyutlara sahip özel bir tasarımdır ve duvar halısından farkı, duvara asmak için tasarlanmış bir ürün olmasıdır. Tasarım ekibimiz tarafından üzerinde düşünülen, tartışılan ve son şeklini alıp duvara asmaya hazır hale gelen duvar örtüleri, evinize farklı bir boyut açacaktır. Duvar örtülerimiz, renkli ve canlı baskısıyla hayatınızı ve evinizi hareketlendirmenin en basit ve en kaliteli yoludur.

 

“Peki; neden ve nereye asacağım bu duvar örtüsünü?” diyebilirsiniz.

Duvar örtüleri ev dekoru olarak kullanılmasının yanında aslında bir ifade biçimidir de… Diyelim herhangi bir duvar örtüsünü beğendiniz, duvarınıza astınız. Bu durum insanlara sizin hakkınızda bazı fikirler verir. Mitoloji ve tarihe olan ilginiz, teknolojiye ve uzaya dair merakınız, sanat akımlarına karşı duyarlılığınız v.b. gibi çeşitli mesajlar iletir. Her şeyden öte boş duran duvarınıza ev dekorasyonu açısından mükemmel bir katkı sağlar. Evinizin her köşesine duvar örtünüzü asabilirsiniz. Bu sayede eviniz hem estetik bir havaya bürünecek, hem de farklı bir havaya girecektir. Sizlere “duvar örtüsünü mutlaka kuzey ve güney cephesinin karşı köşesindeki duvarın çaprazına asın” gibi uçuk ve ütopik bir yönlendirme yapmayacağız. Göz zevkinizin ve sezgilerinizin doğrultusunda hareket edin. Zaten duvar örtüsü “beni buraya asmalısın” diye size fısıldayacaktır. Bu arada, duvar örtülerinin geleneksel duvar kağıtlarına alternatif olarak bir duvar kağıdı efekti oluşturabileceğini de göz önü