Denizlinin Lider Tekstil Firması

1961 Yılından bu yana toptan ve parekende olarak satış yapan, müsteri memuniyeti odaklı çalışan ve bunu benimseyen bir firmayız. Çok katlı alışveriş metodunu denizli ile tanıştırdıkdan sonra Türkiye Genelinde cemeteks.com'u Yeni Yüzü Olan home-bath.com olarak yayına alarak online ev tekstil  sektöründe de başarılı hizmetler vermeye devam ediyoruz.

 

Üretim Gücü

Bayisi olduğumuz markalar dışında kendi üretimimizi Makroteks firması adı altında yapan, ürünlerimizin bir çoğunu dünyanın 28 ülkesine ihracatını gercekleştiren , bu kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturan bir üretim gücüne sahip olmak bizleri çok mutlu ediyor.

 

Güvenli Alışveriş

home-bath.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.home-bath.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

%100 Memnuniyetli Müşteri Hizmetleri

Sizlere en keyifli alışverişi yaşatmak için 7 gün 24 saat ulaşılabilen Whatsapp destek hattımız ile ürünlerimiz, kargo takibi ve süreleri vb. konularda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.